Косівщина Туристичн...
 
Thông báo
Làm sạch tất cả
Косівщина Туристична
Косівщина Туристична
Chức Vụ: Thành Viên
Đã tham gia: 2022-04-08
Thành viên mới

Về tôi

«Музей сакрального мистецтва» в Косові

Косівщина – лише одне з наймальовничіших місць Гуцульщини. Це край родючих територій, а також полів, високих гір, а також стрімких потоків, свіжого повітря, а також чистої води. Важливо відзначити, що ця земля багата на джерела мінеральної води. Особливість цього краю, його краса, www.joinbeanstalk.com а також велика кількість тварин, а також рослин, єдина в своєму роді скарбниця природних угруповань з рідкісними, реліктовими рослинами, а також різновидами тварин, як ніде в Україні, т.к. а також індивідуальні особливості його людей, звичаї та ремесла постійно приваблюють незліченну кількість туристів не лише з нашої власної країни, а й з багатьох інших країн.

Косівський район — Вікіпедія

Загальна площа території 968 кв. км (6,5% області). Населення становить 88268 осіб, що становить 6,4% від загальної кількості жителів нашої області. Населення міста становить 14552 (16,5%), а також сільського – 73716 (83,5%). Область розташована як у передгір'ях, так і на схилах Карпат.

Громада 1 Тип громади Села 2 Усі переговори 45 Мікрорайон Районні ради 1 Місцеві міські ради 1 Регіональні сільські ради 39 60% населених пунктів району мають гірський стан. Результати ускладненої за поточні роки роботи місцевого сільського господарства підтверджують досягнення сусідської економіки.

Таким чином, iacfb.com протягом 2010 року він зріс до 16% на відміну від 2009 року. Зростають і сукупні фінансові інвестиції (у 1,5 рази протягом 2010 року, якщо на відміну від 2009 року). Зростає і рівень доходу. Середня заробітна плата середнього (офісного) працівника зросла до 19,7% у 2010 році.

Станом на 01.01.2011 року в Косівському районі було зареєстровано 5154 приватних осіб, а також 720 суб’єктів підприємницької діяльності. Приймальна палата та Центр дозвілля сприяють створенню сприятливих проблем для розвитку сервісу, спрощення державного зарахування, а також спрощення та пришвидшення дозвільного провадження в обласній адміністрації.

Експортна продукція складається з деревини та дерев'яних виробів, широкого асортименту комерційних товарів. До складу імпорту входять способи транспортування, гірські та гіпсові вироби, полімерні матеріали, сталь та вироби зі сталі. Земля, яка може використовуватися для ведення сільського господарства в районі, становить 39 600 га (або 44% від загальної площі області): 30% орної землі, 63.

Косівський район відпочинок - проживання, тури, цікаві екскурсії

8% лісів. В першу чергу мешканці області - це ті, хто пов'язаний із сільськогосподарським виробництвом, а також працює у власних господарствах, хоча в районі налічується 21 більша ферма. На території області розташовано 7 розважальних центрів, а також ексклюзивні пансіонати, 4 готелі, 1 розважальний центр для дітей, 4 готелі, 52 ферми.

Хребет Острій (Косів) МапаКосів

Є автобусний маршрут до фінансування (Косів-Київ). На території району функціонують 652 предмети роздрібного бізнесу, 141 предмети весільного обслуговування населення, 60 позицій обслуговування клієнтів, 8 ринків. Служби побутового обслуговування населення надають 19 видів послуг, 15 - для сільської місцевості. В районі функціонує 49 осередків товариств, 50 бібліотек, 5 закладів юнацької творчості (Косів, Кути, Рожнів, Яблунів, Космач), 3 музеї (Косів, Хімчин, Кути).

Освітні дані: в області 55 середніх шкіл (там навчаються 10109 учнів); 22 дошкільні заклади (входить Юторопський навчально-методичний центр, загалом у цих дошкільних закладах навчається 1355 дітей); Косівський вечірній заклад 546 учнів; 3 заклади повідомлення. Лікувальна служба: Косівська ЦРБ 360 ліжок, Яблунівська РЗ 100 ліжок, Кутинська ЦРБ 85 ліжок, Космацький медпункт 16 ліжок, Косівська туберкульозна.

В області налічується 641 ліжко-ліжко. Крім того, послугами охорони здоров'я користуються 10 клінічних диспансерів. У цій галузі працює 250 лікарів, 762 медичні сестри. У Косівському районі функціонує торгово-технічний заклад:36, який зосереджується на підготовці кваліфікованих кадрів для загальнодержавного економічного клімату: плодівників, слюсарів сільськогосподарської техніки, thermodynamic-evolution.org а також техніки, трактористів, law.org.ge автомобілістів, кухарів, майстрів плиточної роботи.

Читайте також Відпочинок у Косові 2022. Косів бази відпочинку, готель https://Kosiv.club/

Спеціалізація дизайну Макет одягу, Художня натуральна шкіра, Стиль меблів, а також вироби з дерева, Графічний стиль. Експертиза в прикладному та декоративному мистецтві Творчі вироби з дерева, Художня сталь, Художня кераміка, Творче ткацтво.

Vị trí

Nghề nghiệp

https://Kosiv.club/
Mạng xã hội
Hoạt động của thành viên
0
Bài đăng trên diễn đàn
0
Chủ đề
0
Câu hỏi
0
Đáp án
0
Câu hỏi Bình luận
0
Đã thích
0
Lượt thích đã nhận
0/10
Xếp hạng
0
Bài đăng trên blog
0
Blog Bình luận
Chia sẻ:
Back to Top