Всі Новини Косів. С...
 
Thông báo
Làm sạch tất cả
Всі Новини Косів. Свіжі Новини Дня Косів
Всі Новини Косів. Свіжі Новини Дня Косів
Chức Vụ: Thành Viên
Đã tham gia: 2022-04-08
Thành viên mới

Về tôi

Косів — готель, котеджі, приватний сектор

Косівщина є одним із найпривабливіших районів Гуцульщини. Це край родючих територій і лугів, високих гір, а також швидких струмків, orgelportal.ch свіжого повітря та чистої води. Треба обговорити, що ця земля багата мінеральними водними ресурсами. Особливість цього краю, його чарівність, а також багаті тварини, а також рослини, єдина в своєму роді скарбниця природного середовища з його незвичайним, реліктовим рослинним світом і різноманіттям тварин, як ніде в Україні, а також Його люди, виготовлені на замовлення, традиції, а також ремесла насправді завжди приваблювали незліченну кількість відвідувачів не тільки з нашої власної нації, але й з кількох інших країн.

Гора Кичера (gps-трек) МапаКосів

Загальна площа території становить 968 кв. км (6,5% території області). Населення становить 88268 осіб, що становить 6,4% від загальної чисельності населення нашої області. Населення міста становить 14552 (16,5%), а населення країни 73716 (83,5%). Місцевість розташована на передгір'ях, а також на спусках Карпат.

Громада 1 Тип міста Міста 2 Усі населені пункти 45 Обласні обласні ради 1 Регіональні міські ради 1 Міські ради 39 60% переговорів області мають стан гірського. Підсумки роботи обласного фермерського комплексу за поточні роки підтверджують успішність економічної ситуації сусідства.

Таким чином, протягом 2010 року він зріс до 16% на відміну від 2009 року. Збільшуються і сукупні економічні інвестиції (у 1,5 рази протягом 2010 року, якщо порівнювати з 2009 роком). Зростає і рівень заробітної плати. Звичайна заробітна плата стандартного (на робочому місці) працівника зросла до 19,7% у 2010 році.

Станом на 01.01.2011 року в Косівському районі було зареєстровано 5154 фізичні особи та 720 юридичних осіб. Приймальна палата та База відпочинку сприяють створенню сприятливих умов для розвитку бізнесу, спрощенню державної реєстрації, а також спрощенню та швидкості видачі дозвільних документів в обласній адміністрації.

Продукція експорту складається з пиломатеріалів і дерев'яних виробів, великого асортименту промислової продукції. До складу імпорту входять транспортні шляхи, itmaa.org вироби з каменю, а також гіпс, полімерні матеріали, сталь та вироби з металу. Земля, яка може бути використана для сільськогосподарських робіт, становить 39 600 га (або 44% загальної площі області): 30% обробних земель, 63.

 

 

Успішний кейс в туризмі міста Косів

8% лісів. Здебільшого мешканці регіону - це ті, хто пов'язаний із сільськогосподарським виробництвом, а також роботою на власних фермах, хоча в області налічується 21 більша ферма. На території району розташовано 7 баз відпочинку, а також приватних пансіонатів, 4 пансіонати, 1 розважальний центр для дітей, 4 готелі, 52 плантації.

Косів — Вікіпедія

Є автобусний маршрут до столиці (Косів-Київ). В області працюють 652 об'єкти роздрібного бізнесу, 141 найменування весільного харчування загального користування, 60 найменувань побутового обслуговування, 8 ринків. Споживчі рішення постачають 19 видів свого рішення, 15 - для сільської місцевості. В районі функціонують 49 осередків товариств, 50 бібліотек, 5 шкіл юнацького мистецтва (Косів, Кути, Рожнів, Яблунів, Космач), 3 музеї (Косів, Хімчин, Кути).

Освітня інформація: в області функціонує 55 додаткових шкіл (там навчаються 10109 учнів); 22 дитячих садка (входить Юторопський академічний центр, в базовому в цих садочках навчається 1355 дітей); Косівський нічний коледж 546 учнів; 3 стаття установ заклади. Медичне обслуговування: Косівська ЦРБ 360 ліжок, Яблунівська РЗ 100 ліжок, Кутинська лікарня 85 ліжок, Космацький ЛЗ 16 ліжок, Косівська ТБ.

В області 641 ліжко. Медичну допомогу надають 10 клінічних диспансерів. У цій сфері працює 250 лікарів, 762 медсестри. У Косівському районі функціонує торгово-технічний заклад:36, який зосереджений на підготовці обізнаних робітників для загальнодержавного економічного клімату: плодообробників, слюсарів сільськогосподарської техніки та приладів, трактористів, автомобілістів, кухарів, майстрів плиточної роботи.

Прочитайте цю статтю про Косівський район відпочинок - проживання, тури, цікаві екскурсії https://kosiv.club/

Сфера стилю Дизайн костюмів, Художня натуральна шкіра, Макет меблів, а також виробів з дерева, Графічний макет. Спеціалізація «Прикладне та декоративно-прикладне мистецтво» Уявна робота з дерева, Художній метал, Художня кераміка, Художнє ткацтво.

Vị trí

Nghề nghiệp

https://kosiv.club/
Mạng xã hội
Hoạt động của thành viên
0
Bài đăng trên diễn đàn
0
Chủ đề
0
Câu hỏi
0
Đáp án
0
Câu hỏi Bình luận
0
Đã thích
0
Lượt thích đã nhận
0/10
Xếp hạng
0
Bài đăng trên blog
0
Blog Bình luận
Chia sẻ:
Back to Top