Косівщина Туристичн...
 
Thông báo
Làm sạch tất cả
Косівщина Туристична
Косівщина Туристична
Chức Vụ: Thành Viên
Đã tham gia: 2022-04-08
Thành viên mới

Về tôi

Косів — готель, котеджі, приватний сектор

Косівщина – лише одне з наймальовничіших місць Гуцульщини. Це край продуктивних полів, а також полів, високих гір, www.bahrulaloom.com а також швидких струмків, свіжого повітря та чистої води. Слід зазначити, що ця земля багата на джерела мінеральної води. Особливість цього регіону, його чарівність, а також багатство тварин, а також флора, унікальна скарбниця природних екологічних угруповань з її незвичайною, реліктовою зеленню, а також різноманіттям тварин, як ніде в Україні, крім народних звичаїв, обрядів та ремесла постійно приваблюють багато відпочиваючих не тільки з нашої країни, а й з багатьох інших народів.

Косів — Вікіпедія

Загальна площа області становить 968 квадратних кілометрів (6,5% території області). Населення становить 88268 осіб, що становить 6,4% від повного розмаїття жителів нашої області. Столичне населення складає 14552 (16,5%), а також сільське – 73716 (83,5%). Область розташована як у передгір'ях, так і в низинах Карпат.

Громада 1 Тип громади Села 2 Усі населені пункти 45 Місцеві регіональні ради 1 Місцеві міські ради 1 Місцеві сільські ради 39 60% переговорів області мають горбистий статус. Підсумки роботи обласного фермерського господарства за поточні роки свідчать про успішність економіки області.

Таким чином, протягом 2010 року його було піднято до 16% на відміну від 2009 року. Збільшуються і сукупні фінансові фінансові інвестиції (у 1,5 рази протягом 2010 року, якщо на відміну від 2009 року). Зростає і рівень заробітної плати. Звичайна заробітна плата стандартного (робочого) працівника зросла до 19,7% у 2010 році.

Станом на 01.01.2011 року в Косівському районі зареєстровано 5154 приватних осіб та 720 суб’єктів підприємницької діяльності. Реєстраційна палата, а також Центр дозвілля сприяють створенню позитивних умов для зростання бізнесу, спрощення державного зарахування, а також спрощення, https://codesign.blog а також прискорення дозвільних процедур в обласному управлінні.

Продукція експорту складається з листяних порід і дерев'яних виробів, широкого асортименту промислової продукції. Імпортують транспортні шляхи, вироби з каменю та гіпсу, полімерні вироби, сталь та вироби з металу. Земля, яка може бути використана для ведення сільського господарства в районі, становить 39 600 га (або 44% загальної площі): 30% орної землі, 63.

Косівська районна державна адміністрація

8% лісів. В першу чергу мешканці сусідів - це ті, хто пов'язаний із сільськогосподарським виробництвом, http://kea-games.com/ а також працює у власних господарствах, хоча в області налічується 21 більша ферма. На території області розташовано 7 розважальних центрів, а також ексклюзивні пансіонати, 4 пансіонати, 1 база відпочинку для дітей, 4 готелі, 52 плантації.

Хребет Каменистий (Косів) МапаКосів

Є автобусний маршрут до столиці (Косів-Київ). У районі працюють 652 об'єкти роздрібної торгівлі, 141 об'єкт громадського харчування, 60 об'єктів клієнтських рішень, 8 ринків. Служба обслуговування клієнтів надає 19 видів своїх послуг, 15 - для глухих. В районі 49 осередків товариства, 50 колекцій, 5 дитячих художніх училищ (Косів, Кути, Рожнів, Яблунів, Космач), 3 музеї (Косів, Хімчин, https://australianshooters.com.au/forum/profile/carlamarston647 Кути).

Освітня інформація: в районі 55 середніх шкіл (в них навчається 10109 учнів); 22 дитячих садка (Юторопський навчально-методичний центр складається з, загалом у цих садках навчається 1355 дітей); Косівський вечірній заклад 546 учнів; 3 поштові організації. Лікувальне рішення: Косівська ЦРБ 360 ліжок, Яблунівський РЗ 100 ліжок, Кутинська стаціонарна лікарня 85 ліжок, Космацька лікарня 16 ліжок, Косівська ТБ.

В районі 641 ліжко-ліжко. Крім того, свою медичну допомогу надають 10 медичних амбулаторій. У цій сфері працюють 250 медичних працівників, 762 медичні сестри. У Косівському районі функціонує професійний технологічний коледж:36, який орієнтований на підготовку кваліфікованих кадрів для загальнодержавної економічної ситуації: плодообробників, слюсарів сільськогосподарської техніки та обладнання, трактористів, водіїв транспортних засобів, кухарів, майстрів плиточної роботи.

Додаткова інформація про Косівський фотоальбом https://Kosiv. club/

Спеціалізація дизайну Макет одягу, Художня шкіра, Дизайн меблів, а також виробів з деревини, Графічний макет. Експертиза в прикладному та декоративному мистецтві Уявні вироби з дерева, Художній метал, Художня кераміка, Уявне ткацтво.

Vị trí

Nghề nghiệp

https://Kosiv.club/
Mạng xã hội
Hoạt động của thành viên
0
Bài đăng trên diễn đàn
0
Chủ đề
0
Câu hỏi
0
Đáp án
0
Câu hỏi Bình luận
0
Đã thích
0
Lượt thích đã nhận
0/10
Xếp hạng
0
Bài đăng trên blog
0
Blog Bình luận
Chia sẻ:
Back to Top