Косівська Міська Ра...
 
Thông báo
Làm sạch tất cả
Косівська Міська Рада
Косівська Міська Рада
Chức Vụ: Thành Viên
Đã tham gia: 2022-04-11
Thành viên mới

Về tôi

Всі новини Косів. Свіжі новини дня Косів

Косівщина – одна з найпривабливіших локацій Гуцульщини. Це край родючих полів і лугів, високих пагорбів, а також швидких струмків, свіжого повітря і чистої води. Слід зазначити, що ця земля багата на джерела мінеральної води. Особливість цього регіону, його краса, а також багата фауна, а також рослинність, виразна скарбниця природного середовища з його незвичайною, реліктовою рослинністю та видами домашніх тварин, як ніде в Україні, а також його народні побути, звичаї та ремесла постійно приваблювали багато туристів не тільки з нашої власної країни, але й з багатьох інших країн.

Хребет Каменистий (КОСІВ) Мапакос

Загальне розташування площі становить 968 квадратних км (6. 5% обласної території). Населення становить 88268 чоловік, тобто 6,4% від загальної кількості наших областей. Населення митрополит складається з 14552 (16. 5%), law.org.ge а також країна 73716 (83. 5%). Регіон розташований на передгір'ях, а також по схилах Карпат.

 

 

Спільнота 1 Співтоваристві села 2 Всі розрахунки 45 регіональних обласних рад 1 Сусідство Міські ради 1 Регіональні сільські ради 39 60% поселень регіону мають стояння горбистого. Результати роботи місцевого господарського комплексу за поточні роки підтверджують досягнення місцевого економічного клімату.

Таким чином, протягом 2010 року він зріс до 16% у порівнянні з 2009 роком. Збільшуються і накопичені фінансові фінансові інвестиції (у 1,5 рази протягом 2010 року, law.org.ge якщо порівнювати з 2009 роком). Зростає і ступінь заробітної плати. Типовий дохід середньостатистичного працівника (на робочому місці) зріс до 19,7% у 2010 році.

Станом на 01.01.2011 р. на Косівщині було зареєстровано 5154 фізичні особи, а також 720 юридичних осіб. Приймальна палата, а також Центр дозвілля сприяють створенню позитивних умов для розвитку бізнесу, спрощенню державного зарахування, а також спрощенню, а також прискоренню дозвільного процесу в обласному управлінні.

Експортують вироби з листяних порід, а також дерев'яні вироби, широкий асортимент промислових товарів. До складу імпорту входять способи транспортування, як кам’яні, так і гіпсові вироби, полімерні вироби, метали, а також вироби зі сталі. The land that can be utilized for https://darkwebanime.com farming activities in the region is 39,600 hectares (or 44% of the area overall location): 30% cultivable land, 63.

 

 

Косів і Косівщина в раритетних фотографіях кінця ХІХ століття

8% лісів. В першу чергу мешканці області - це ті, хто пов'язаний із сільськогосподарським виробництвом, а також веде власне підсобне господарство, хоча в районі налічується 21 більше ранчо. На території району розташовано 7 центрів дозвілля, а також приватні пансіонати, 4 готелі, 1 розважальний центр для дітей, 4 пансіонати, 52 садиби.

Косів — Вікіпедія

До столиці (Косів-Київ) ходить автобус. В області працюють 652 об'єкти роздрібної торгівлі, 141 найменування громадського харчування, 60 речей споживчих рішень, 8 ринків. Служба обслуговування клієнтів використовує 19 видів своїх послуг, 15 - для глухих. В районі 49 закладів культури, 50 бібліотек, 5 дитячих художніх училищ (Косів, Кути, Рожнів, Яблунів, Космач), 3 галереї (Косів, Хімчин, Кути).

Освітні дані: в районі функціонує 55 додаткових коледжів (там навчаються 10109 учнів); 22 дитячих садка (Юторопський навчально-методичний центр складається з, в основному в цих садочках навчається 1355 дітей); Косівська вечірня школа 546 учнів; 3 повідомлення в блозі шкільних закладів. Медичне рішення: drstephenkritsick.com Косівська ЦРБ 360 ліжок, Яблунівська РЗ 100 ліжок, Кутинська ДМС 85 ліжок, Космацький ЛЗ 16 ліжок, Косівська ТБ.

В області налічується 641 ліжко-ліжко. 10 клінічних диспансерів пропонують свою медичну допомогу. У цій галузі працює 250 лікарів, 762 медичні сестри. У Косівському районі функціонує торгово-технологічний технікум:36, який спеціалізується на підготовці кваліфікованих кадрів для загальнодержавної економічної ситуації: плодівників, монтувальників позаштатної агротехніки, а також приладів, трактористів, автомобілістів, кухарів, майстрів плиточної роботи.

пост у блозі про Косівський фотоальбом http://kea-games. com/community/profile/minnaroemer153/

Сфера компетенції Стиль одягу, Художня натуральна шкіра, Дизайн меблів, а також вироби з дерева, Графічний стиль. Прикладне та декоративне мистецтво Сфера знань Художня робота з дерева, Художня сталь, Художня кераміка, Художнє ткацтво.

Vị trí

Nghề nghiệp

http://kea-games.com/community/profile/minnaroemer153/
Mạng xã hội
Hoạt động của thành viên
0
Bài đăng trên diễn đàn
0
Chủ đề
0
Câu hỏi
0
Đáp án
0
Câu hỏi Bình luận
0
Đã thích
0
Lượt thích đã nhận
0/10
Xếp hạng
0
Bài đăng trên blog
0
Blog Bình luận
Chia sẻ:
Back to Top