ТОП-20 Найцікавіших...
 
Thông báo
Làm sạch tất cả
ТОП-20 Найцікавіших Місць Косівщини
ТОП-20 Найцікавіших Місць Косівщини
Chức Vụ: Thành Viên
Đã tham gia: 2022-04-11
Thành viên mới

Về tôi

Косів — Маршрути

Косівщина – одне з наймальовничіших місць Гуцульщини. Це край родючих територій, а також лугів, високих пагорбів, а також швидких струмків, свіжого повітря та чистої води. Слід зазначити, що ця земля багата на джерела мінеральної води. Особливість цієї місцевості, її чарівність, а також велика кількість тварин і рослинності, особлива скарбниця природних екосистем з її незвичайною, реліктовою зеленню та різноманітними домашніми тваринами, як ніде в Україні, а також звичаї, звичаї та ремесла її народу. фактично постійно привозив численних мандрівників не тільки з нашої власної країни, але також і з кількох інших країн.

Таємничі водоспади у Косові (gps-треки) МапаКосів

Загальна площа території становить 968 кв. км (6,5% площі області). Населення становить 88268 осіб, що становить 6,4% від усього різноманіття населення нашої області. Міське населення становить 14552 (16,5%), а також 73716 населення країни (83,5%). Місцевість розташована у передгір'ях, а також у спусках Карпат.

Місто 1 Тип міста Села 2 Усі населені пункти 45 Місцеві обласні ради 1 Район Міські ради 1 Мікрорайон Сільські ради 39 60% переговорів району мають статус гірського. Підсумки роботи місцевого агропромислового комплексу за останні роки свідчать про досягнення місцевої економіки.

Таким чином, протягом 2010 року він зріс до 16% у порівнянні з 2009 роком. Зростають і сукупні фінансові інвестиції (у 1,5 рази протягом 2010 року, якщо на відміну від 2009 року). Зростає і рівень доходів. Типова заробітна плата стандартного (офісного) працівника зросла до 19,7% у 2010 році.

Станом на 01.01.2011 р. на Косівщині зареєстровано 5154 фізичні особи та 720 юридичних осіб. Приймальна палата та Центр дозвілля сприяють створенню сприятливих умов для розвитку бізнесу, спрощенню державного зарахування, а також спрощенню та прискоренню процесу узгодження в обласному управлінні.

Продукція експорту включає листяні породи, https://a1phanews.com/community/profile/laurievanotterl а також вироби з дерева, різноманітні промислові вироби. До складу імпорту входять способи транспортування, гірські та гіпсові вироби, полімерні вироби, вироби з металу та сталі. The land that can be made use of for farming activities in the region is 39,600 hectares (or 44% of the area total location): 30% cultivable land, 63.

 

 

ТОП-20 найцікавіших місць Косівщини

8% лісових масивів. Загалом регіональні люди - це ті, хто займається сільськогосподарським виробництвом і працює у своїх власних господарствах, хоча область налічує 21 більшу ферму. На території області функціонують 7 розважальних центрів, а також ексклюзивні пансіонати, https://discoveryshipyard.com/community/profile/keeleyober4635/ 4 готелі, 1 розважальний центр для дітей, 4 готелі, 52 плантації.

Карпатські канікули з дітьми: Косів, Коломия та Шешори

До столиці (Косів-Київ) ходить автобус. В області функціонують 652 об'єкти роздрібної торгівлі, 141 річ громадського харчування, 60 об'єктів споживчих рішень, https://benzocure.org 8 ринків. Споживчі рішення постачають 19 видів свого розчину, 15 - для глухих. В області функціонує 49 Домів культури, 50 колекцій, 5 училищ дитячої творчості (Косів, Кути, Рожнів, Яблунів, Космач), 3 музеї (Косів, Хімчин, Кути).

Освітня інформація: в районі 55 старших шкіл (в них навчається 10109 учнів); 22 дитячих садка (Юторопський навчально-методичний центр, в основному в цих дошкільних закладах навчається 1355 дітей); Косівський вечірній заклад 546 вихованців; 3 стаття установа установи. Лікувальне рішення: Косівська ЦРБ 360 ліжок, Яблунівська РЗ 100 ліжок, Кутинська стаціонарна лікарня 85 ліжок, Космацький оздоровчий центр 16 ліжок, Косівська ТБ.

В області налічується 641 ліжко-ліжко. Медичну допомогу надають 10 клінічних диспансерів. У цій сфері працюють 250 медичних працівників, 762 медичні сестри. У Косівському районі функціонує торгово-технічний коледж:36, який зосереджується на підготовці досвідчених працівників для народногосподарського стану: плодівників, слюсарів по ремонту сільгосптехніки та інструменту, трактористів, шоферів, кухарів, майстрів з плитки.

запис у блозі про Косівську міську раду https://kosiv.club/news-kosiv. html

Сфера компетенції дизайну Макет костюма, https://www.arera.org.uk Художня натуральна шкіра, Дизайн меблів, а також виробів з деревини, Графічний стиль. Прикладне та привабливе мистецтво Сфера знань Творчі вироби з дерева, Художній метал, Художня кераміка, Творче ткацтво.

Vị trí

Nghề nghiệp

https://kosiv.club/news-kosiv.html
Mạng xã hội
Hoạt động của thành viên
0
Bài đăng trên diễn đàn
0
Chủ đề
0
Câu hỏi
0
Đáp án
0
Câu hỏi Bình luận
0
Đã thích
0
Lượt thích đã nhận
0/10
Xếp hạng
0
Bài đăng trên blog
0
Blog Bình luận
Chia sẻ:
Back to Top